Pse ta vizitoni panairin Expokos?

 • Për 17 vite me rradhë, Panairi EXPOKOS vazhdon të mbetet i vetmi panair në Kosovë dhe ndër më të mëdhatë në rajon, që mbulon fushat e ndërtimtarisë, energjisë, pajisjeve teknike dhe patundshmërisë, duke ofruar një program ekspozues të larmishëm.

Me mbi 16,000 pjesëmarrës deri më tani, panairi EKSPOKOS është bërë vendtakim i rëndësishëm për bizneset që synojnë zgjerimin në tregun e Ballkanit.

Edhe gjatë panairit të sivjetëm ekspozuesit tanë do të sjellin oferta dhe çmime promocionale me trendet më të fundit, për të gjithë vizitorët!

Panairi Ndërkombëtar EXPOKOS është panairi i vetem i kësaj fushe në Kosovë i certifikuar nga Asociacioni Botëror i Industrisë së Panaireve - UFI me seli në Francë

Regjistrohu Online

Për ti marrë çdo herë informatat më të reja rreth PANAIRIT EXPOKOS ju lusim që të regjistroheni si vizitorë.

Akomodimi

Orari i panairit për vizitorë

 • Hapja zyrtare e panairit dhe vendi
 • 21 Tetor 2020 Ora 10:00
 • Hotel Emerald, Prishtinë
 • Datat e hapjes së panairit
 • 21 Tetor 2020
 • 22 Tetor 2020
 • 23 Tetor 2020
 • Koha e hapjes së Panairit
 • E mërkurë 10:00 - 18:00
 • E enjte 10:00 - 18:00
 • E premte 10:00 - 18:00