Pse të ekspozohet në panairin Agrokos?

Biznese Ndërkombëtare

Ushqim Tradicional

Takime b2b

Përfitoni nga numri i madh i bizneseve ndërkombëtare që vijnë në Agrokos për të promovuar para një numri të lartë të vizitoreve profesioniste nga i tërë rajoni.

Të provoni ushqim special, duke bërë kontakte me bizneset, zbuluar risi, krahasuar oferta dhe në fund të ditës duke bërë biznes të mirë me mbi 250 kompani nga Kosova dhe Rajoni.

Përveç takimeve B2B, edicioni i sivjetmë rezervon takime të jashtëzakonshme me top ekspertet ndërkombëtarë të industrisë së kësaj fushe ku mund të diskutoni dhe këshilloheni "face to face".

Si të jeni ekspozues në Panairin Agrokos?

Për të qenë Ekspozues në panairin AGROKOS ju lutem na kontaktoni

Na kontaktoni

Edicioni i kaluar 2017 i Panairit Agrokos

Statistika nga edicionet e kaluara

14

Countries

128

Number of Exhibitors

10540

Visitors

Mbështetje Institucionale

Lista e ekspozuesve te edicioneve te kaluara

 • Agrimatco Kosovo L.L.C.Kosova
 • AgroWeb.orgAlbania
 • ALBINSPEKTKosova
 • AgrocelinaKosova
 • BIG DUTCHMAN INTERNATIONAL GmbHSerbia
 • BOM TRADE d.o.oSerbia
 • Bujqesia.orgKosova
 • Chamber of Economy of BiHBiH
 • GALEB METAL PACKSerbia
 • IndeksonlineKosova
 • IPSIAItaly
 • KEP TRUSTKosova
 • LETAČ PREFABRIKACIJA d.o.oSerbia
 • NektarKosova
 • N.P.T. A-Beo4Serbia
 • NTSH JONATHANKosova
 • POLLINO PLAST d.o.oSerbia
 • Pixie GroupKosova
 • Rural Development Network of the Republic of MacedoniaMacedonia
 • Herti- MBulgaria
 • Rapak ADBulgaria
 • ArtemisBulgaria
 • Teknik PlastikTurkey
 • Pinar Sut Mamulleri San.A.S.Turkey
 • Pigo sirItaly
 • LabneTurkey
 • BaltikTurkey
 • SoleliTurkey
 • CocukTurkey
 • GurmeTurkey
 • RulopakTurkey
 • Paccor Turqi Abalaj San.a.sTurkey
 • Elkos GroupKosovo
 • Oda Ekonomike e Malit të ZiMontenegro
 • Aksular GroupTurkey
 • Mangal keyfiTurkey
 • Coffeeland LtdGreece
 • Lemon juiceGreece
 • Vardarska DolinaMacedonia
 • VranacMacedonia
 • Tikves VineryMacedonia
 • Vita Nova - Za MaqedoniMacedonia
 • Intrama KosovëKosovo
 • Kep - TrustKosovo
 • Bartlink ltdBulgaria
 • A-Beo 4Kosovo
 • BivodaSerbia
 • Thermo Hran EngineeringBulgaria
 • NetafimBulgaria
 • Nabko Holding GroupBulgaria
 • PBDASerbia
 • FontanaSerbia
 • MoravkaSerbia
 • NutrikoSerbia
 • DodaSerbia
 • Agrol d.o.o.Serbia
 • KristalMacedonia
 • Kiro DandaroMacedonia
 • FlexografKosovo
 • Duru Bulgur GidaTurkey
 • Memisoglu Tarim Urunleri Tic.Ltd.Sti.Turkey
 • Doga FuarTurkey
 • AgriBauKosovo
 • AgriBau / Co-Exhibitor: SIPKosovo
 • AgriBau / Co-Exhibitor: TumosanKosovo
 • AgriBau / Co-Exhibitor: AlplerKosovo
 • AgriBau / Co-Exhibitor: Minos agriKosovo
 • AgriBau / Co-Exhibitor: Dongfeng BrandKosovo
 • ProCredit BankKosovo
 • Agrodardania sh.p.kKosovo
 • BKT BankKosovo
 • KRONESGermany
 • ClaasGermany
 • KHSGermany
 • Meray NutsGermany
 • Meray Nuts | Co-Exhibitor: Fresh NutsGermany
 • Srpska Fabrika StaklaGermany
 • Banka EkonomikeKosovo
 • Revista EkonomiaKosovo
 • Sinalco KosovaKosovo
 • Getrinke VrellaKosovo
 • Biokom LLCKosovo
 • BPB BankKosovo
 • Laberion sh.p.kKosovo
 • Laberion sh.p.k | Co-Exhibitor: DonaKosovo
 • Laberion sh.p.k | Co-Exhibitor: EksKosovo
 • Finca KosoveKosovo
 • Privreda Komora Crna GoraMontenegro
 • Mesna Industria GoranovicMontenegro
 • Pixie GroupKosovo
 • AtlanticBulgaria
 • Nesi-5 L.t.d.Bulgaria
 • Raiffeisen BankKosovo
 • EPI shpkKosovo
 • Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Kosovo RuralKosovo
 • N.P.T. MekaKosovo
 • FrutexKosovo
 • Deco - LineKosovo
 • Deco - Line | Co-Exhibitor: JadeKosovo
 • Deco - Line | Co-Exhibitor: NescafeKosovo
 • Deco - Line | Co-Exhibitor: NesteaKosovo
 • Deco - Line | Co-Exhibitor: MaggiKosovo
 • Deco - Line | Co-Exhibitor: KnorrKosovo
 • Deco - Line | Co-Exhibitor: LiptonKosovo
 • Anda WaterKosovo
 • VideojetSerbia
 • WillettSerbia
 • SafelineSerbia
 • EtipackSerbia
 • DatamaxSerbia
 • ZumbachSerbia
 • DyniscoSerbia
 • VelickovicSerbia
 • KEP TrustKosovo
 • ElmedKosovo
 • Elmed Co-Exhibitor: DominoKosovo
 • Elmed Co-Exhibitor: ToshibaKosovo
 • Elmed Co-Exhibitor: CollamatKosovo
 • Elmed Co-Exhibitor: FT SystemKosovo
 • Elmed Co-Exhibitor: LockKosovo
 • Elmed Co-Exhibitor: ArmorKosovo
 • Elmed Co-Exhibitor: WiedenbachKosovo
 • Elmed Co-Exhibitor: TelesisKosovo
 • Elmed Co-Exhibitor: SismaKosovo
 • Horeca ServiceKosovo
 • Horeca Service | Elmed Co-Exhibitor: Kimbo CaffeKosovo
 • IntervaliKosovo
 • Gazeta ZëriKosovo
 • PestovaKosovo
 • Co-Exhebitor: Vipa ChipsKosovo
 • Co-Exhebitor: Pommes FritesKosovo
 • AgrocoopKosovo
 • Shpresa e LlapitKosovo
 • Shoqata FatjonaKosovo
 • MOEKosovo
 • Co-Exhibitor: FrutomaniaKosovo
 • Kroacin Chamber of CommerceCroatia
 • Real GroupKosovo
 • HaxhijahaKosovo
 • Bodrumi i VjetërKosovo
 • Farmers AssociationKosovo
 • Co-Exhibitor: ProdhimiKosovo
 • Hugos BeerKosovo
 • Stone CastleKosovo
 • VipavaSlovenia
 • DitaBosnia and Herzegovina
 • VioletaBosnia and Herzegovina
 • KandidCroatia
 • IskraSlovenia
 • Swisslion AgroplodMacedonia
 • RiscossaItaly
 • GllarevaKosovo
 • TM InoxBulgaria
 • BeoinoxSerbia
 • MbattistaItaly
 • BBF CompanyKosovo
 • BBF Company | Co-Exhibitor: La frutta – KosovaKosovo
 • BBF Company | Co-Exhibitor: Big Eagle – KosovaKosovo
 • BBF Company | Co-Exhibitor: Cola Kosovare – KosovKosovo
 • BBF Company | Co-Exhibitor: Pitt Bull – KosovaKosovo
 • BBF Company | Co-Exhibitor: Piko Cola – KosovaKosovo
 • APPKKosovo
 • Pigo SRLItaly
 • AlbujiAlbania
 • Kiro DandaroMacedonia
 • Fan TvKosovo
 • Manuel CaffeItaly
 • TelegrafiKosovo
 • Krusha e MadheKosovo
 • N.T.P. NatyraKosovo
 • Uka KomerceKosovo
 • KondiufruitBulgaria
 • Pula FKosovo
 • ShtoguKosovo
 • SejegaAlbania
 • AHKGermany
 • Urban DistributionAlbania
 • InfosotKosovo
 • Swiss CaffeKosovo
 • Abi sh.p.kKosovo
 • Lulishtja AgrocoopKosovo
 • Frutat e KosovesKosovo
 • DukatCroatia
 • PodravkaCroatia
 • HGKCroatia
 • TIM ZipCroatia
 • OsjeckoCroatia
 • EHWAlbania
 • QafshtamaAlbania
 • Medic ALAlbania
 • KAONAlbania
 • KorcaAlbania
 • Lim-PlastSerbia
 • Birra TiranaAlbania
 • TurkovicBosnia and Herzegovina
 • Herzegovina VinoBsonia and Herzegovina
 • Trsnicarska Zadruga VrhpoljeSlovenia
 • SemenarnaSlovenia
 • Mini GO d.0.oSlovenia
 • Agro Group FaunaKosovo
 • Biokom Trend DooelMacedonia
 • Koglast Grosuplje d.d.Slovenia
 • Superior SeedsSerbia
 • IpsiaRoma, Italy
 • Agro CelinaKosovo
 • Nektar- Kooperativa BujqësoreKosovo
 • KEP-Financial InstitutionKosovo
 • Finca-Microfinancial InstitutionKosovo
 • IFANTISGreece
 • LufraAlbania
 • GEAGermany
 • Doner KosovaKosovo
 • AgroConAlbania
 • Banka Për BiznesKosovo
 • Banka Kombtare TregtareAlbania
 • IpkoKosovo/Slovenia
 • KrinaBulgaria
 • Subashi-MarikajAlbania
 • Food GradeKosovo
 • LagaroneBulgaria
 • Storact GroupGreece
 • PassifloraBulgaria
 • Pixie GroupKosovo
 • Indeks OnlineKosovo
 • Bartlink International LTDBulgaria
 • GogicKosovo
 • Cobo WineryAlbania
 • Tre PharmKosovo
 • Ambalazni Servis d.o.o.Macedonia
 • EmonaKosovo
 • BukovacaKosovo
 • Laki TradeKosovo
 • Betco Dis Tic.LTD. STITurkey
 • VilametKosovo
 • Ekopatent d.o.oMacedonia
 • MatejaKosovo
 • Farma MiodragKosovo
 • Farma RudineKosovo
 • PG MilutinovicKosovo
 • Agro ZapisKosovo
 • VitakovoKosovo
 • Milk-KosKosovo
 • Farma LakiKosovo
 • Agro BiznisKosovo
 • KovobelCzech Republic
 • Zavicajna RakijaKosovo
 • Albi CommerceKosovo
 • Dejo MedKosovo
 • Lukova-JonAlbania
 • Farma MilosavljevicKosovo
 • Invest MaqedoniInvest Maqedoni
 • Mitro SampinjoniKosovo
 • Ujë I Ftohtë TepeleneAlbania
 • PP BrezaKosovo
 • Kosmonte FoodsKosovo
 • Farma StanisaKosovo
 • PG Veljko BozovicKosovo
 • PremovicKosovo
 • Ledmarke L.T.D.Albania
 • Radosavljevic DOOKosovo
 • Mlekara LjinKosovo
 • Dhërmiu Olive OilAlbania
 • PP NevenKosovo
 • BANESTAMacedonia
 • Farma JoksimovicKosovo
 • KRK-Kreditimi Rural i KosovësKosovo
 • Pylli i Arinjëve PrishtinaKosovo
 • ManaferraKosovo
 • Rotary Club Prishtina InternationalKosovo
 • Sani Aqua BrezaKosovo
 • P.P.Brendi-COKosovo
 • P.T.P. Eko SijakKosovo
 • Sarski RojKosovo
 • Sarka MalinaKosovo
 • Udruzenje KodKosovo
 • Bikom L.L.C.Kosovo
 • Capital ConceptKosovo
 • MatiKosovo
 • NTP AgroteknikaKosovo

më shumë...

Orari i panairit për ekspozues

 • VENDOSJA E EKSPOZUESVE
 • 16 - 17 Tetor 08:00 - 20:00
 • Pallati i Rinise Str. Luan Haradinaj, Prishtine
 • HAPJA ZYRTARE DHE KOHA E PANAIRIT
 • 17 tetor 2018 10:00
 • 17 tetor 10:00 - 18:00
 • 18 tetor 10:00 - 18:00
 • 19 tetor 10:00 - 18:00
 • TËRHEQJA E EKPOZUESVE
 • 19 tetor 2018 pas orës 18:00
 • 20 tetor 2018 08:00 - 20:00